Turnusy dla otyłych! Program do walki z nadwagą!

Turnusy dla otyłych! Program do walki z nadwagą!
0 3 marca 2016

mountain-view-1364315-1599x1066Chcąc działać kompleksowo w dziedzinie pomocy osobom z zaburzeniami odżywiania, nasza fundacja przez wiele miesięcy przygotowywała się do otoczenia profesjonalną opieką także tych, którzy borykają się z otyłością oraz nadwagą. I właśnie zbliżamy się do chwili, gdy nasze plany stają się realne. Z wielką radością zatem informujemy, że jesteśmy na ostatniej prostej przed rozpoczęciem pierwszego turnusu dla osób z nadwagą i otyłością.

Wiemy, jak ważne przy zaburzeniach odżywiania jest zachowanie równowagi pomiędzy tym, co w głowie i tym, co w ciele. Profil turnusów, podobnie jak program realizowany przez ośrodek terapeutyczny „ALIRA”, zakłada więc holistyczne podejście do problemu. Cel: zapewnienie skutecznej pomocy wszystkim osobom potrzebującym wsparcia w walce z otyłością oraz niebezpieczną nadwagą. Połączenie psychoterapii, dietetyki i warsztatów kulinarnych z zajęciami ruchowymi pod nadzorem wykwalifikowanej kadry trenerów oraz fizjoterapeutów, przy jednoczesnym wykorzystaniu takiej infrastruktury ośrodka, jak jacuzzi czy grota solna ma na celu zapewnienie racjonalnej pomocy.

Turnusy odbywać będą się w Beskidzie Śląskim w cyklach 14 lub 28 dniowych.

Już wkrótce ogłoszony zostanie pierwszy nabór. Zainteresowanych uczestnictwem w turnusach zachęcamy do kontaktu: fundacja@swiatlodlazycia.org.pl

Dodano w Aktualności, Nabór przez ****